Kişisel Site

Yüreğine Sahip Çık..

27 Mart 2015 | Yazar: sohbetsevdasi | Henüz yorum yapılmamış | 104 views Görüntülenme

Yüreğinizi chat odalarında sakın kaptırmayın başka birine. Çünkü ne değer veriliyor nede başka birşey vermeye değiyor.

Ben yıllarca yüreğimde onun sevdasını onun sıcaklığını onun gözleri onun sözlerini anıyorken her anımda her dakika ve her saniyem onunla iken, bana kalkıp bu şekilde bir söz söylemesi inanılması zor bir sözcüktü.
Ben nasıl ona arkadaşım diyebilirdim ki..
Ben nasıl onu dostum olarak görebilirdim ki..
Yüreğimdeki yangına nasıl dur diyebilirdim ki..
Bu acıya hangi sözcükleri merhem bilip basabilirdim ki acılarıma..

Ama şunu söylemek istiyorum sizlere gerçekten seven bir kalpte asla kin,öfke ve nefret olmaz derler ben bunu bildiğim için asla ona bu duyguları beslemiyorum.
İçimde taşıdığım bu duygularımı asla buhran ile karanlıklar içerisine atmayacağım.
Her zaman onu sevip onun sıcaklığı ile atan bu yüreğimi ilelebet onun yolunda kalacağıma dair kenetledim.
Nasıl olsa bu günlerde bitecek sevdam, seni bekliyorum her gün bir ses bir nefes olabilecek davranışını benden esirgeme.
Seni bekliyorum her gün, bana gelmeni, seni seviyorum demeni, yaptıklarım ve söylediklerim ile seni kırdım kırılan o yüreğini yeniden onarmayı istiyorum demeni bekliyorum.
Gel artık yolunu gözleyen bu nemli ve uykusuz gözlerimi sıcacık teninde sar ve huzurla uyut ki, yorgunluğuma artık bir son ver.
Ben asla ne senden ne senin sevginden korkmadım, kaçmadım, yılmadım, her ne olursa olsun asla da sensizlik olmayacak benim dünyamsın.
Baktığım her yerde olan o kahve gözlerini artık bana bir hayal değil karşıma gelerek gerçek eylemeni istiyorum.
İşte bu yüzden ben seni bekliyorum her gün..


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler :

Benzer Yazılar

Samimi Chat Sohbet Sitesi
Samimi Chat Sohbet Sitesi, dile geldiği anda dahi kendisine has sıcaklığı hissedilen, ‘konuşmak’ dediğimizde ki yalın sıradan bir kelime hissinin ötesindeki bir kelimedir. Birisi size ‘Gel, konuşalım’ dediğinde hissettiğiniz tereddüt halleri, size ‘Gel, Chat Sohbet edelim’ denildiğinde yaşanmaz. Eylem itibariy...
Mobil Chat Sohbet Sitesi
Mobil Sohbet alanında yeniliklere doymaksızın sürekli sizlere hizmet veren tecrübeli kadromuz mobil sohbet chat  sitesini ücretsiz bir şekilde hizmetinize açmıştır. Dilediğiniz gibi giriş yapıp chat yapmanın keyfine varabilirsiniz. Mobil Sohbet Odaları içerisinde hangi odayı isterseniz o odada zaman geçirebilir, Üye...
Seviyeli Bedava ÜcretSiz Chat Sohbet Odaları
Herkes kendi odasında rahat hareket eder. Bedava sohbet odalarında oluşturacağınız ve kendinize ait bir oda, yöneticiliğin izi ve karakter yapınızı geliştirmekte bire birdir. Ücret sohbet odalarında ki sohbet akışından memnun kalmak, diğer sohbet odalarının sohbet akışını incelemekten geçer. Seviyeli sohbet ...

Yorumlar