Kişisel Site

Seviyeli Chat Sohbet Odaları

27 Aralık 2015 | Yazar: sohbetsevdasi | Henüz yorum yapılmamış | 136 views Görüntülenme

İslami sitelerde var sunucumuzda bir ara orda da bulundum en azından seviyeli chat sohbet olur diye umdum bekledim gözlemledim, kanal sahibi hakkini vermeye calışmış güzel hadisler kısa ayetlerin tercümesini eklemiş ara ara not olarak ekliyor kanala, fakat kanal sakinlerinin yorumları ya çok saçma daha çok dalga geçercesine veya sus puslar.

Oysa güzel imkan sunulmuş orda konuya açıklık getirmek yorum yapmak bilmediğini ögrenmek veya bilmeyeni aydınlatmak gibi bir çok seçenek var yararlanmak gerekir diye düşünüyorum.

Dini konular hassas konulardır asla taviz vermiyecegim konudur bildigim kadari ile sonuna kadar savunurum
asla dalga konusu yapılmasına müsade etmem.

Onun içinde dini sohbet odalarında daha çok bilgin kişiler olupta dini chat sohbet etmeleri gerektiğini düşünüyorum laylaylom olmamalı.

Örneğin hadisleri konu alarak sohbet açılabilir bunun faydalı olacağını düşünüyorum bir çok insanlarımız dini konuları kulaktan dolma biliyolar ve şu var insanın algilama ve anlatma farki vardir burda bir şey anlatırsın o konu dolaşır kulaktan kulaga sana tekrar geldiğinde bir bakarsınki cok başka boyuta geçmiş konu, bu dini konulardada böyledir onun için direk kaynaktan okuyup açıklamak gerekir.

O kadar güzel önderlerimiz var misal peygamberler veya yunus emre bediuzaman bunların yazdıkları ele alına bilir.

Çok sevdiğim bir cümle vardır “Kul’a bela gelmez Hak yazmayinca, Hak bela yazmaz Kul azmayinca”.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Benzer Yazılar

Samimi Chat Sohbet Sitesi
Samimi Chat Sohbet Sitesi, dile geldiği anda dahi kendisine has sıcaklığı hissedilen, ‘konuşmak’ dediğimizde ki yalın sıradan bir kelime hissinin ötesindeki bir kelimedir. Birisi size ‘Gel, konuşalım’ dediğinde hissettiğiniz tereddüt halleri, size ‘Gel, Chat Sohbet edelim’ denildiğinde yaşanmaz. Eylem itibariy...
Mobil Chat Sohbet Sitesi
Mobil Sohbet alanında yeniliklere doymaksızın sürekli sizlere hizmet veren tecrübeli kadromuz mobil sohbet chat  sitesini ücretsiz bir şekilde hizmetinize açmıştır. Dilediğiniz gibi giriş yapıp chat yapmanın keyfine varabilirsiniz. Mobil Sohbet Odaları içerisinde hangi odayı isterseniz o odada zaman geçirebilir, Üye...
Seviyeli Bedava ÜcretSiz Chat Sohbet Odaları
Herkes kendi odasında rahat hareket eder. Bedava sohbet odalarında oluşturacağınız ve kendinize ait bir oda, yöneticiliğin izi ve karakter yapınızı geliştirmekte bire birdir. Ücret sohbet odalarında ki sohbet akışından memnun kalmak, diğer sohbet odalarının sohbet akışını incelemekten geçer. Seviyeli sohbet ...

Yorumlar