Kişisel Site

Samimi Chat Sohbet Sitesi

30 Aralık 2015 | Yazar: sohbetsevdasi | Henüz yorum yapılmamış | 233 views Görüntülenme

Samimi Chat Sohbet Sitesi, dile geldiği anda dahi kendisine has sıcaklığı hissedilen, ‘konuşmak’ dediğimizde ki yalın sıradan bir kelime hissinin ötesindeki bir kelimedir. Birisi size ‘Gel, konuşalım’ dediğinde hissettiğiniz tereddüt halleri, size ‘Gel, Chat Sohbet edelim’ denildiğinde yaşanmaz. Eylem itibariyle herkesin evet dediği chat sohbetin püf noktalarından biriside içindeki samimiyetin her zaman korunması gerekliliğidir.

Gelin sohbet esnasındaki samimiyetin önemine şöyle bir değinelim. Rahat bir günlük kullanım diliyle gerçekleştirdiğimiz sohbette eğer gunlük hayatımızdaki kişi olamıyorsak, yani karşımızdakiyle samimiyetten uzaklaşıyorsak, er ya da geç, o samimi chat sohbet sitesi, karşınızdaki kişide bir süre sonrasında soru işaretleri oluşturacaktır. Bir atasözümüzde söylendiği gibi ‘Yalancının mumu yatsıya kadar’ şeklinde özetleyebileceğimiz kendi olmama durumu, yine anonim yalancı çoban hikayesindeki duruma dönüşebilir. Peki ama samimiyet, sohbette niçin gereklidir diye soracak olursanız, size bir çok örnek verebiliriz. Dinsel temalı bir örnek verecek olursak, her dinde yer alan dua etme esnasında, aslında kişi yaradanla sohbet içindedir. Nasıl Yaradan’la sohbetinizde, olmayan bir şeyi aklınızdan geçiremiyorsanız, yani olmayanı söyleyemeyeceğinizi, hakkınız olmayanı isteyemeyeceğinizi biliyorsanız, karşınızdaki kişiye de bu duygularla yaklaşmalısınız, en nihayetinde her insanın Tanrı’nın ruhundan üflendiğini göz önünde bulundurarak, samimiyetin her daim ve her insan için gösterilmesi gerektiğini unutmamak gerekir.
Dinsel boyutuyla açıklamaya çalıştığımız sohbetteki samimiyet olgusunu gelin bir de faka basma olarak tabir edebileceğimiz günlük durumlarla da irdeleyelim. Örnek mi istiyorsunuz? Varsayın ki, günlük hayat dışında kendi özelinizi paylaştığınız bir kişiye, görüntünüz veya işinizle ilgili yalan söyleyerek, samimiyetsizlik içeren bir davranışta bulundunuz. Tam herşey istediğiniz gibi gidiyor ve sohbetten keyif aldığınızı düşündüğünüz bir esnada, karşınızdaki kişi, sadece yazışma şeklinde değilde, sesli veya görüntülü sohbet talebinde bulundu! Evet, bu durum sizin görünümünüze yönelik söylediğiniz yalanın ortaya çıkması demektir. Veya varsayın ki, işyerlerinizin birbirine yakın olduğundan bahsediyorsunuz ve karşınızdaki kişi işyerinize uğramak istedi! Evet, bu defa da, eğer kendinizi yönetici veya olmadığınız bir pozisyonda tanıttıysanız, bunun ortaya çıkma zamanı geldi demektir.

Niçin Samimiyet İçeren Bir Sohbet Gereklidir?

Yukarıda da örnekleri verildiği üzere, sohbet ederken hemen hemen her şey konuşulabilir, bu yüzdendir ki, hemen her konuda bir chat sohbet söz konusu olabilir. Asıl önemli olan, konu ne olursa olsun, kendi doğallığımızdan ödün vermemektir, böylece içten bir samimi chat sohbet sitesi oluşacak, yalanlar üzerine kurulu bir arkadaşlığı daha başlangıçta engellemiş olacaksınız.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Benzer Yazılar

Mobil Chat Sohbet Sitesi
Mobil Sohbet alanında yeniliklere doymaksızın sürekli sizlere hizmet veren tecrübeli kadromuz mobil sohbet chat  sitesini ücretsiz bir şekilde hizmetinize açmıştır. Dilediğiniz gibi giriş yapıp chat yapmanın keyfine varabilirsiniz. Mobil Sohbet Odaları içerisinde hangi odayı isterseniz o odada zaman geçirebilir, Üye...
Seviyeli Bedava ÜcretSiz Chat Sohbet Odaları
Herkes kendi odasında rahat hareket eder. Bedava sohbet odalarında oluşturacağınız ve kendinize ait bir oda, yöneticiliğin izi ve karakter yapınızı geliştirmekte bire birdir. Ücret sohbet odalarında ki sohbet akışından memnun kalmak, diğer sohbet odalarının sohbet akışını incelemekten geçer. Seviyeli sohbet ...
Seviyeli Dini Chat Sohbet Odaları
İslami sitelerde var sunucumuzda bir ara orda da bulundum en azından seviyeli chat sohbet olur diye umdum bekledim gözlemledim, kanal sahibi hakkini vermeye calışmış güzel hadisler kısa ayetlerin tercümesini eklemiş ara ara not olarak ekliyor kanala, fakat kanal sakinlerinin yorumları ya çok saçma daha çok dalga geçerc...

Yorumlar